Vágott
Oszd meg tudásod, fényképeid
Jókai Mór
- Katalógusszám
- B-0369
- Külső katalógusban
- MBK: 430; MI: 398; Yt: 368; SC: 400; SG: 449
- Névérték
- 1000 K
- Sorozat
- Jókai Mór (I.)
- Ország
- Magyarország
- Formátum
- bélyeg
- Szín
- zöld, halványlilás barna
- Fogazat
- 12 : 12¼
- Vízjel
- nincs vízjel
Vágott
- Katalógusszám
- B-0369-V01
- Külső katalógusban
- MBK: 430V
- Névérték
- K
- Változat fajtája
- Vágott változat
Miben tér el az alapbélyegtől?
Névérték1000 K→K
Kapcsolódó aukciós ajánlatok
Darabanth · 12 találat1925 Jókai Mór I. 15 db bélyeg a fejkép színátnyomatával
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗1921-1925 Koronás Madonna sor, Jókai Mór sor 1000K gépszínátnyomattal + Sport I. sor (31.000)
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország 1921 46 db bélyeg, Bodor vizsgálójellel
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 10K jobb oldalon és alul vágott bélyeg, Bodor vizsgálójellel (gumihibák / gum disturbances)
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 10K alul vágott, Bodor vizsgálójellel (halvány rozsda / light stain)
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 6K jobb oldalon és alul vágott bélyeg
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 6K pár jelentősen elfogazva
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 2,5K jobb oldalon és alul vágott bélyeg
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 1,50K jobb oldalon és alul vágott bélyeg
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 1,50K bal oldalon és felül vágott bélyeg
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 1,50K bal oldalon vágott, Bodor vizsgálójellel
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Nyugat-Magyarország IX. 1921 50f alul vágott bélyeg jelentősen elfogazva, Bodor vizsgálójellel
Lezárás: 2026. 10. 22. 19:00
Megnézem ↗Kapcsolódó Vatera-ajánlatok
Vatera · 10 találat
1925 Jókai Mór I. MPIK 431 2.000-2.500 / db.) tévnyomat 50 db. ráírás!!!!
sorozatnév, cím, évszám · Magyar bélyegek
1925. Jókai Mór (I.) 1000K pár
sorozatnév, cím, évszám · Magyar bélyegek
Magyarország 1925 Jókai Mór pecsételt kat. ár 2200 Ft H
cím, évszám, ország · Magyar bélyegek
1925.Jókai Mór* N-398
cím, évszám · Magyar bélyegek
1925 Jókai Mór Kis Törések
cím, évszám · Magyar bélyegek
1925 Jókai Mór Használt Sorozat
cím, évszám · Magyar bélyegek
1925. Jókai Mór**
cím, évszám · Magyar bélyegek
1925. Jókai Mór használt sorozat (85)
cím, évszám · Magyar bélyegek
1925. Jókai Mór**
cím, évszám · Magyar bélyegek
250. Személyes bélyeg Magyarország 2025 100 éve született Buzánszky Jenő (1925-2015)
évszám, ország · Magyar bélyegek
Források
Az oldalon közölt adatok és leírások többsége a Szakirodalom oldalon felsorolt publikációk feldolgozásán alapul. Az eltérő forrásadatok és az esetleges feldolgozási hibák miatt a tartalom tájékoztató jellegű.
A piaci árak meghatározása az online piacterek és aukciósházak kínálatának elemzésén alapul. Az egyes bélyegpéldányok valós értéke ettől eltérhet.
Bejelentkezés/regisztráció